Leczenie osteoporozy

W czasie spotkania z lekarzem ustalana jest indywidualna strategia leczenia osteoporozy. Dobrze na takie spotkanie udać się z wcześniejszą dokumentacją lekarską (zdjęcia RTG, badania laboratoryjne, wyniki badania densytometrycznego).

Ustalenie przyczyn osteoporozy

Ponieważ leczenie osteoporozy znajdują się na pograniczu wielu zagadnień medycznych, konieczne jest szerokie podejście interdyscyplinarne do tego zagadnienia. Dlatego w naszej Poradni diagnoza i leczenie ustalane są z największą starannością i w oparciu o najnowszą wiedzę medyczną opartą o EBM – Evidence Based Medicine (ang.: Medycyna Oparta na Dowodach) oraz zgodną ze standardami International Osteoporosis Foundation (IOF) i International Society of Clinical Densytometry (ISCD).

Z powodu małej dostępności do bezpłatnych poradni leczenia osteoporozy w naszym województwie, postanowiliśmy umożliwić dostęp do leczenia każdemu przez obniżenie ceny za konsultację lekarską.
Cennik konsultacji znajduje się tutaj.

Zazwyczaj już w trakcie pierwszej lub drugiej konsultacji można ustalić postępowanie i wdrożyć najskuteczniejsze leczenie.
Rejestracja telefoniczna jest możliwa pod numerem: 58 77 02 880 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00).

W naszym Centrum istnieją unikalne metody leczenia osteoporozy w trybie ambulatoryjnym, w tym możliwość podawania leków dożylnie lub podskórnie (szczegóły u lekarza).

Zarejestruj się lub zadaj pytanie

Telefon
Telefon
(+48) 58 770 28 80
Adres e-mail
Adres e-mail
kontakt@osteoporoza.med.pl
Rejestracja
Rejestracja
PN - PT: 8:00 - 20:00
SOB: 8:00 - 13:00
Rejestracja online
Rejestracja on-line
Zapisz się na wizytę.
Przejdź »

Wymaga wyrażenia zgody