O klinice

Gabinety Lekarskie Osteoporosis to nowoczesna przychodnia działająca na terenie województwa pomorskiego. Oferujemy kompleksową pomoc chorym na osteoporozę oraz osobom nią zagrożonym. Wyróżnia nas indywidualne i komplementarne podejście do pacjenta.

W naszej Klinice używamy nowoczesnego densytometru amerykańskiej firmy Norland (model XR-800), rok produkcji: 2017. Badanie wykonywane jest techniką rentgenowską nazywaną DXA (Dual-energy X-ray Absorbtiometry).

W naszej Przychodni profilaktyka, diagnoza oraz leczenie prowadzone są z największą starannością. Stosujemy najnowszą wiedzę medyczną opartą na EBM – Evidence Based Medicine (pol.: Medycyna Oparta na Dowodach). Wszystko to ma zapewnić jak najwyższą jakość świadczonych usług.

Gabinety Lekarsie Osteoporosis oferują również inne usługi medyczne takie jak: konsultacje z zakresu medycyny podróży, chorób wewnętrznych, rehabilitacji medycznej oraz profilaktyki

Nasze zalety

Najnowocześniejszy sprzęt na Pomorzu.

Najnowocześniejszy sprzęt na Pomorzu.

Doświadczony zespół specjalistów.

Doświadczony zespół specjalistów.

Kompleksowe podejście do pacjenta.

Kompleksowe podejście do pacjenta.

Pełen zakres badań laboratoryjnych.

Pełen zakres badań laboratoryjnych.

Dobra lokalizacja i dojazd.

Dobra lokalizacja i dojazd.

Doskonałe opinie naszych pacjentów.

Doskonałe opinie naszych pacjentów.

Nasze certyfikaty

Co mówią o nas pacjenci?

„Dr Bartłomiej Rawski jest osoba bardzo miłą, kulturalną oraz kompetentną. Zawsze cierpliwie odpowiada na wszystkie moje oraz mojej Mamy pytania, a badanie zawsze przeprowadzane jest szybko i rzetelnie.”

Roman K.więcej na znanylekarz.pl

„Dr Bartłomiej Rawski to świetny epidemiolog. Porada i konsultacja kompleksowa zarówno pod względem wiedzy jak i poświęconego czasu. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie wiedzę i profesjonalizm. ”

Marcin Sz.więcej na rankinglekarzy.pl

„Dr Bartłomiej Rawski to super specjalista. Ogromna wiedza, a przy tym przesympatyczny i poświęcający pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje, co jest bardzo rzadkie u lekarzy. Godny polecenia.”

Małgorzatawięcej na znajdzlekarza.pl

„Po raz kolejny Pan Bartłomiej Rawski pokazał jakie świetne ma podejście do pacjenta (w tym przypadku mój dziadek). Pełen profesjonalizm świadczonych usług. Polecam każdemu. Z pozdrowieniami dla Pana Doktora, Beata K.”

Beatawięcej na abczdrowie.pl

„Chciałem w imieniu mojej Mamy, która była na wizycie u Bartłomieja Rawskiego, podziękować. Moja Mama jest pod wielkim wrażeniem osoby Pana Rawskiego.”

Teresa, Marcinwięcej na trojmiasto.pl

„Bardzo dobry fachowiec. Jego zalecenia profilaktyczne, poparte duża wiedzą, bardzo pomogły mnie oraz mojej Mamie, za co bardzo dziękujemy Panu Bartłomiejowi.”

Janinawięcej na kcp.pl

„Jakub Górski to bardzo dobry lekarz. Dosyć że profesjonalista to na dodatek życzliwy i sympatyczny człowiek. Odpowie na każde zadane pytanie i udzieli wyczerpujących informacji. Polecam każdemu tego specjalistę. Pozdrawiam Aga.”

Agawięcej na znanylekarz.pl

„Jakub Górski to super lekarz. Świetne podejście do pacjenta. Trafione leczenie. Poleca, wszystkim.”

Marcinwięcej na kcp.pl

Nasze poradnie

Zarejestruj się lub zadaj pytanie

Telefon
Telefon
(+48) 58 770 28 80
Adres e-mail
Adres e-mail
kontakt@osteoporoza.med.pl
Rejestracja
Rejestracja
PN - PT: 8:00 - 20:00
SOB: 8:00 - 13:00
Rejestracja online
Rejestracja on-line
Zapisz się na wizytę.
Przejdź »

Wymaga wyrażenia zgody