Bartlomiej Rawski Osteoporosis GdanskBartłomiej Rawski

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, w trakcie specjalizacji z epidemiologii w Wojskowym Instytucie Higieny i Epidemiologii w Warszawie, specjalista zdrowia publicznego, elektroradiolog.
Jest członkiem m.in. European Society of Radiology, Polskiego Towarzystwa Osteoartrologii., Polskiego Towarzystwa Wakcynologii. Główne zainteresowania zawodowe oraz naukowe to osteoporoza, zwłaszcza profilaktyka i diagnostyka osteoporozy (badania densytometryczne, badania morfometryczne, ilościowa tomografia komputerowa – QCT, ilościowa ultrasonografia – QUS), diagnostyka obrazowa w osteoartrologii oraz epidemiologa infekcyjna (epidemiologia chorób zakaźnych, medycyna tropikalna, medycyna podróży).

Jakub Górski - Gabinety OsteoporosisJakub Górski

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. Obecnie w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej. Pracuje jako lekarz rodzinny w Przychodni w Somoninie na Kaszubach. Zainteresowania zawodowe oraz naukowe skupiają się wokół osteoporozy, geriatrii i medycyny rodzinnej. W codziennej pracy klinicznej kieruje się podejściem indywidualnym i holistycznym do każdego pacjenta i jego problemu.

Ewa Massalska-Błęcka - Gabinety OsteoporosisEwa Massalska-Błęcka

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Lekarz specjalista chorób wewnętrznych z ponad 40 letnią praktyką lekarską na oddziałach szpitalnych m.in. na Oddziale Kardiologii oraz Chorób Wewnętrznych. Była, wieloletnia Ordynator Oddziałów Chorób Wewnętrznych w Szpitalu Stoczniowym, Kolejowym i Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku. Obecnie pracuje w charakterze konsultanta z zakresu chorób wewnętrznych w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku.Od dziesięciu lat specjalizuje się w leczeniu osteoporozy. Uczestniczka wielu konferencji naukowych m.in. Bone Academy Warszawa 2015, XXVI Wielodyscyplinarne Forum Osteoporotyczne Warszawa 2015 oraz certyfikat z warsztatów szkoleniowych – Densytometria w Praktyce Klinicznej i znajomość interpretacji badań DXA Sopot 2016.

Bartłomiej Flisikowski

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. Specjalista rehabilitacji medycznej. Pracuje jako lekarz na Oddziale Rehabilitacji Ogólnoustrojowej oraz Neurologicznej Szpitala w Tczewie. Zainteresowania zawodowe skupiają się wokół zespołów bólowych kręgosłupa, choroby zwyrodnieniowej stawów. W codziennej praktyce klinicznej ma również kontakt z pacjentami z chorobami naczyniowymi mózgu.