Pacjenci o Bartłomieju Rawskim

„Jest osoba bardzo miłą, kulturalną oraz kompetentną. Zawsze cierpliwie odpowiada na wszystkie moje oraz mojej Mamy pytania, a badanie zawsze przeprowadzane jest szybko i rzetelnie.”

Roman K

Zobacz więcej na znanylekarz.pl

„Świetny epidemiolog. Porada i konsultacja kompleksowa zarówno pod względem wiedzy jak i poświęconego czasu. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie wiedzę i profesjonalizm. ”

Marcin Sz.

Zobacz więcej na rankinglekarzy.pl

„Super specjalista. Ogromna wiedza, a przy tym przesympatyczny i poświęcający pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje, co jest bardzo rzadkie u lekarzy. Godny polecenia.”

Małgorzata

Zobacz więcej na znajdzlekarza.pl

„Po raz kolejny Pan magister pokazał jakie świetne ma podejście do pacjenta (w tym przypadku mój dziadek). Pełen profesjonalizm świadczonych usług. Polecam każdemu. Z pozdrowieniami dla Pana Doktora, Beata K.”

Beata

Zobacz więcej na ranking.abczdrowie.pl

„Chciałem w imieniu mojej Mamy, która była na wizycie u Bartłomieja Rawskiego, podziękować. Moja Mama jest pod wielkim wrażeniem osoby Pana Rawskiego.”

Teresa, Marcin

Zobacz więcej na trojmiasto.pl

„Bardzo dobry fachowiec. Jego zalecenia profilaktyczne, poparte duża wiedzą, bardzo pomogły mnie oraz mojej Mamie, za co bardzo dziękujemy Panu Bartłomiejowi.”

Janina

Zobacz więcej na kcp.pl

Pacjenci o Jakubie Górskim

„Bardzo dobry lekarz. Dosyć że profesjonalista to na dodatek życzliwy i sympatyczny człowiek. Odpowie na każde zadane pytanie i udzieli wyczerpujących informacji. Polecam każdemu tego specjalistę. Pozdrawiam Aga.”

Aga

Zobacz więcej na znanylekarz.pl

„Super lekarz. Świetne podejście do pacjenta. Trafione leczenie. Poleca, wszystkim.”

Marcin

Zobacz więcej na kcp.pl