Specjaliści

Gabinety Lekarskie Osteoporosis to zespół specjalistów, który ciągle doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w licznych konferencjach w Polsce i za granicą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w opiece nad pacjentami chorymi na osteoporozę.

Bartłomiej Rawski

Bartłomiej Rawski

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, w trakcie specjalizacji z epidemiologii w Wojskowym Instytucie Higieny i Epidemiologii w Warszawie, specjalista zdrowia publicznego, radiodiagnosta.
Jest członkiem m.in. European Society of Radiology, Polskiego Towarzystwa Osteoartrologii., Polskiego Towarzystwa Wakcynologii oraz IAMAT (International Association for Medical Assistance to Travellers). Główne zainteresowania zawodowe oraz naukowe to osteoporoza, zwłaszcza profilaktyka i diagnostyka osteoporozy (badania densytometryczne, badania morfometryczne, ilościowa tomografia komputerowa – QCT, ilościowa ultrasonografia – QUS), diagnostyka obrazowa w osteoartrologii oraz epidemiologa infekcyjna (epidemiologia chorób zakaźnych, medycyna tropikalna, medycyna podróży).

Przyjmuje w: Pracownia Densytometryczna, Poradnia Medycyny Profilaktycznej, Poradnia Medycyny Podróży

Jakub Górski

Jakub Górski

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. Obecnie w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej. Pracuje jako lekarz rodzinny w Przychodni w Somoninie na Kaszubach. Zainteresowania zawodowe oraz naukowe skupiają się wokół osteoporozy, geriatrii i medycyny rodzinnej. W codziennej pracy klinicznej kieruje się podejściem indywidualnym i holistycznym do każdego pacjenta i jego problemu.

Przyjmuje w: Poradnia Leczenia Osteoporozy, Poradnia Chorób Wewnętrznych

Ewa Massalska-Błęcka

Ewa Massalska-Błęcka

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Lekarz specjalista chorób wewnętrznych z ponad 40 letnią praktyką lekarską na oddziałach szpitalnych m.in. na Oddziale Kardiologii oraz Chorób Wewnętrznych. Była, wieloletnia Ordynator Oddziałów Chorób Wewnętrznych w Szpitalu Stoczniowym, Kolejowym i Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku. Obecnie pracuje w charakterze konsultanta z zakresu chorób wewnętrznych w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku. Od dziesięciu lat specjalizuje się w leczeniu osteoporozy. Uczestniczka wielu konferencji naukowych m.in. Bone Academy Warszawa 2015, XXVI Wielodyscyplinarne Forum Osteoporotyczne Warszawa 2015 oraz certyfikat z warsztatów szkoleniowych – Densytometria w Praktyce Klinicznej i znajomość interpretacji badań DXA Sopot 2016.

Przyjmuje w: Poradnia Leczenia Osteoporozy

Bartłomiej Flisikowski

Bartłomiej Flisikowski

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. Specjalista rehabilitacji medycznej. Pracuje jako lekarz na Oddziale Rehabilitacji Ogólnoustrojowej oraz Neurologicznej Szpitala w Tczewie. Zainteresowania zawodowe skupiają się wokół zespołów bólowych kręgosłupa, choroby zwyrodnieniowej stawów. W codziennej praktyce klinicznej ma również kontakt z pacjentami z chorobami naczyniowymi mózgu.

Przyjmuje w: Poradnia Rehabilitacyjna

Nasze poradnie

Zarejestruj się lub zadaj pytanie

Telefon
Telefon
(+48) 58 770 28 80
Adres e-mail
Adres e-mail
kontakt@osteoporoza.med.pl
Rejestracja
Rejestracja
PN - PT: 8:00 - 20:00
SOB: 8:00 - 13:00
Rejestracja online
Rejestracja on-line
Zapisz się na wizytę.
Przejdź »

Wymaga wyrażenia zgody